Eredményhidretés

A Csányi Alapítvány a Polgár Judit Sakk Alapítvánnyal közösen „Öko-sakk” címmel alkotói pályázatot hirdetett. A felhívásra 33 fő adta be pályázatát. Ebben az évben is színvonalas pályaművek születtek. Az értékelő bizottság ötletes és kreatív megoldásokkal találkozott. Sok munkán látszott, hogy a készítője aprólékosan, hosszú időn át dolgozott rajta. Köszönjük a pályázatban való aktív részvételt.

1. helyezett: Szücs Márk, Jászberény 3. Ceruza sakk – újrahasznosítás
  2. helyezett: Szép Hanna, Mohács 1. Sakktábla + készítési útmutatás
  3. helyezett: Rozsnyói Richárd, Pécs 1. Fából faragott sakkfigurák

Különdíj: Barankai Erős Barnabás, Jászberény 2. Virtuális sakk kaland (pen drive) és Na ki a király? Kartonból készült ember nagyságú sakkfigura.

Az Alapítvány Sakkbajnokságának győztesei abban a megtisztelő helyzetben lesznek, hogy szimultánt játszhatnak Polgár Judittal és Polgár Zsófival:

I. helyezett – Peredi Olivér

II. helyezett – Kern Andor

III. helyezett  – Galambos Krisztián

Gratulálunk és minden kedves pályázót szeretettel várunk az október 14-én a Graphisoft Parkban megrendezésre kerülő Világsakkfesztiválra.