E-sport bajnokság Kaposvár

A Kaposvári Közösségi Házból idén csak hárman, a Kaposvár 4-es csoport tagjai pályáztak az Alapítvány Gyermekparlamentje által kiírt bajnokságra. Az októberi fordulót október 14-én játszották le a gyerekek, melynek eredményeképp Látrányi Ákos kettő, míg Radó Barnabás egy győzelmet tudhat magáénak. Sajnos, Orsós Leventének nem sikerült egyik fiú csapatát sem legyőznie, bár nagyon szoros küzdelemben maradt csak alul.

Az idei utolsó fordulóra november 27-én került sor. A fiúk ismét lelkesen ültek le a gép elé, hogy eldőljön, ma kinek kedvez a szerencse, ismét izgulhattunk, melyik csapat és ezzel melyik fiú lesz a mai győztes. A végeredmény: Levinek hat, Ákinak négy, míg Barninak egy gól sikerült lőnie. A két forduló lejátszása után az összesítésben Áki vezet kilenc ponttal, Levi feljött a második helyre és  Barni a képzeletbeli dobogó harmadik fokára állhat fel.