BOGDÁN CSABA

Az Életút Programot példaértékűen teljesítő fiatal

2006-2014 között az Alapítvány Életút Programjának tagja. Először a Nagybajom 1-es csoportot, majd a Kaposvár 3-as csoportot erősítette. Sikeres érettségit követően informatikai hálózatépítő és üzemeltető szakmát szerzett. 2014-től a Monicomp Kereskedelmi és Szolgáltatói Zrt-nél dolgozik szervíztechnikus munkakörben. Az Életút Programot befejezve Csaba életében az Alapítvány továbbra is meghatározó szerepet tölt be mind a mai napig. A Hargita megyei támogatottak részére Zsögödfürdőn megszervezésre kerülő idegen nyelvi és alkotó táborban immáron 3. éve veszi ki részét aktívan a közösségépítésben, szabadidős és sport programok, valamint film délutánok szervezésében. Ezen felül a Mohácsi Közösségi Ház mindennapjaiban végez önkéntes szolgálatot. Lelkiismeretes munkájára minden mentor és bármelyik csoport számíthat. Hozzáállása, magatartása, tenni akarása példaértékű bármely fiatalabb társa számára. Olyan jó humorú fiatal, akinek önzetlen segítségére mind barátként, mind emberként bármikor bármely helyzetben számíthatunk. Bogdán Csaba az Életút Programban megszerzett tudást, tenni akarást, hozzáállást, magabiztosságot, lojalitást könnyed természetességgel forgatja vissza a Programban részt vevő fiatalabb generáció javára.

2019. 05. 03.

Ágoston Attila 2018