Pályázati felhívás – Beválogatás 2018

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért Közhasznú Alapítvány pályázatot hirdet 15 fő, kaposvári, az általános iskola 4. osztályát a 2017/18-as tanévben befejező tehetséges hátrányos helyzetű gyermek számára a tehetséggondozó programjába való bekerülésre.

• A tehetségbeválogatásra Kaposváron
    • 2018. március 16-án, 17-én és 18-án kerül sor.
  • A pályázók egész napos beválogatáson vesznek részt:
    – írásbeli teszt megírása szövegértésből és matematikából,
    – közös tematikus drámajáték a többi pályázóval,
    – személyes interjú és a portfolió bemutatása.
    A pályázókat írásban értesítjük a beválogatás pontos időpontjáról és helyszínéről.
  • A családlátogatásra, mely a hátrányos helyzet tényét vizsgálja, 2018. március 1 – 14. között kerül sor a pályázatok beérkezésének sorrendjében, folyamatosan.
  • A vizsgálatot végző szakemberek 2018. május 5-ig elkészítik a pályázókról értékelő összefoglalójukat a Kuratórium számára.
  • A Kuratórium 2018. május 31-ig dönt a pályázókról.
  • A pályázatok eredményéről hivatalos értesítést kap a gyermek, a szülő és az iskola 2018. június 30-ig.

Pályázati felhívás

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért Közhasznú Alapítvány pályázatot hirdet 30 fő, szegedi, az általános iskola 4. osztályát a 2017/18-as tanévben befejező tehetséges hátrányos helyzetű gyermek számára a tehetséggondozó programjába való bekerülésre.

• A tehetségbeválogatásra Szegeden
    • 2018. március 23-án, 24-én és 25-én kerül sor.
  • A pályázók egész napos beválogatáson vesznek részt:
    – írásbeli teszt megírása szövegértésből és matematikából,
    – közös tematikus drámajáték a többi pályázóval,
    – személyes interjú és a portfolió bemutatása.
  • A családlátogatásra, mely a hátrányos helyzet tényét vizsgálja, 2018. március 1 – 15. között kerül sor a pályázatok beérkezésének sorrendjében, folyamatosan.
  • A Kuratórium 2018. május 31-ig dönt a pályázókról.

Pályázati felhívás