Amigos

Október 15-én a Csányi Alapítvány két fővel képviseltette magát az Amigos Szülinap – Tegyél Te is a gyerekekért, rendhagyó 3. Generosity szülinapi partiján. Az Amigos a gyerekekért Alapítvány egy egyetemistákból álló szervezet, melynek fő tevékenysége, súlyosan beteg gyerekek motiválása a gyógyulásra nyelvtanuláson és játékon keresztül. Jelenleg 68 lelkes egyetemista (Amigo) látogatja a gyermekeket Budapest 5 kórházában.

Köszöntőjében Fábián Sára, az Amigos a Gyerekekért Alapítvány vezetőjével, a Corvinus Egyetem pénzügy-számvitel szakos hallgatója elmondta, hogy céljuk a vidéki kórházakba való eljutás, hogy országszerte kiterjesszék programjukat.

Motiváló és felemelő érzés volt a fiatalok között töltött idő, hihetetlen céltudatosság, lendület és összetartás árad a közösségből. Küldetésükhöz és feladatvállalásukhoz ezúton kívánunk erőt, hitet és kitartást.