Bemutatkoztak az S10 Akadémia előadói

December 15-én újra összegyűltünk az S10-ben, hiszen hamarosan elindul az S10 Akadémia, melynek előadói mutatkoztak be ez alkalommal. Megismerhettük a KIKAPCS Alapítvány alapítóit, Környei Viktóriát és Bárdió Lucát, Dr. Aáry-Tamás Lajost, az oktatási jogok biztosát és Török Andrást, a Summa Artium Alapítvány kuratóriumának elnökét. Mindannyian bemutatták, hogy mivel készülnek számunkra a következő félévre, milyen szakkörökre, kurzusokra lesz lehetőségünk jelentkezni. Bemutatásra került a Filep ügyvédi iroda programja is. Ők sajnos nem tudtak személyesen eljönni a workshopra, de bízunk benne, hogy mihamarabb találkozhatunk velük is.

A workshop után mézeskalács sütés vette kezdetét Szabóné André Piroska szakmai referens és Novák Gyöngyi mentor irányításával. A vizsgaidőszak idején jól esett egy kicsit félretenni a tételeket és a konyhában tevékenykedni, köszönjük a lehetőséget!