Bemutatkoztunk

Alapítványunk bemutatkozott a Gyermekvédelmi Szakszolgáltatók Szakmai Egyesületnek Zalaszentlászlón tartott értekezletén.

A területi gyermekvédelmi szakszolgálatok vezetőinek dr. Radoszáv Miklós operatív igazgató ismertette azt a hosszútávú Életút Programot és támogatási rendszert, amellyel a hátrányos helyzetű gyermekek számára nyújtunk esélyt tehetségük kibontakoztatására úgy, hogy a gyermekek családjukban és eredeti környezetükben maradnak. A célzott fejlesztéseknek és a közösségépítésnek köszönhetően eredményes lesz iskolai karrierjük, diplomával vagy piacképes szakmával lépnek ki a munkaerőpiacra. Az Alapítvány élő kapcsolatot ápol a gyermekvédelmi intézményekkel, tevékenységével hozzájárul, hogy a nehéz helyzetű családokból ne kerüljenek kiemelésre a gyermekek.