Bezárt tavasz – pályázati híradás

Ötven nap telt el a pályázat kiírása óta. Örömmel tájékoztatunk Benneteket arról, hogy a mai napig (május 31.) 550 pályázat érkezett be a maradjotthon@csanyialapitvany.hu email címre. A pályázatot benyújtó személyek általános, középiskolás és egyetemista diákok, alapítványi csoportok, alapítványi munkatársak, gyermekeik és az alapítvány önkéntesei. Nagy öröm számunkra, hogy több pályázat érkezett Erdélyi partnerünk támogatottjaitól is. 14 kategóriába érkeztek alkotások. Mese illusztráció és természetművészet kategóriában 1-1 pályázat, animáció kategóriában 3 pályázat, ének kategóriában 4, számítógépes grafika kategóriában 6, tánc kategóriában 8 házi pódium és zene kategóriában 10-10,  festészet kategóriában 22,  rajz kategóriában 28, kézműves kategóriában 30,  életkép kategóriában 36,  kreatív írás kategóriában 40 és természetfotó kategóriában 351 pályázat érkezett. A pályázat 2020. május 31-én éjfélkor lezárult. A beérkezett pályázatok értékeléséről, a közönségszavazás módjáról és az eredményhirdetésről a nyár folyamán tájékoztatást adunk.

Köszönjük a pályázatban való aktív részvételt!

A beérkezett pályamunkák megtekinthetők az alábbi linken.

a pályázat elbíráló team