Budai Egészségközpont évzáró rendezvény

2022. 11. 25-én a Budai Egészségközpont évzáró rendezvényén adták elő adventi műsorukat a Csányi Alapítvány támogatottjai. A Budai Egészségközpont megtisztelő felkérése nagyszerű lehetőség volt arra, hogy újfent bemutatkozhassanak tehetségeink, akik az Össz-művészeti táboron kívül évközben is folytatják munkájukat a szekcióikkal.  A műsor során fellépett a Kamarazenekar és a Csányi Band, akik egy közös produkcióval is emelték az est hangulatát, illetve a kreatív írás szekció alkotásit is hallhatták a vendégek. Külön örülünk, hogy a rendezvény résztvevője volt Alapítónk, Dr. Csányi Sándor is, így ő is élvezhette a támogatottak előadását.

Szívből köszönjük a felkérést, a vacsorameghívást és az élményt, amellyel minden résztvevő gazdagodhatott!

A résztvevők:

Kamarazenekar

Felkészítők: Fehér Elemér, Kalafszky Adriána, Hargitai Eszter

Polgár Antónia, Huber Balázs, Gálffy Kíra, Majoros Ivett, Kovács-Nagy Sarolta, Berkecz Lotti, Oláh András, Barkóczy Zsombor, Szereceán Tihamér, Sármány Enikő, Majláth Noémi, Sipos Levente

Csányi Band

Felkészítő: Kalla Andrea

Szép Hanna, Sik Maja, Pap Virág, Gregor Dóra, Kormos Dénes, Wensofszky Balázs, Móczó Martin, Füle Viktória, Tálas Péter,

Kreatív írás

Patyi Izabella – November, előadta: Járay Bianka