Fitos Alexandra

Fitos Alexandra kedves személyiségével, segítőkészségével értékes tagja volt a Kaposvári Közösségi Háznak. Kötelességtudásával és elkötelezettségével példát mutatott mindenkinek. Rendszeresen részt vett az alapítványi programokon, szívesen ment minden rendezvényre, gazdagító programra és az évek alatt barátokat is szerzett. Egyetemi tanulmányai alatt is folyamatosan részt vett a Kaposvári Közösségi Ház életében, kis-mentorként rendszeresen segített a programokon és volt kísérő az alapítványi táborokban is.

A külföldi utakon sokat tapasztalt és tanult, saját elmondása szerint nagyon sokat kapott a Csányi Alapítványtól, nem csak anyagi értelemben. Tanulmányait nagyban megkönnyítette az a támogatás, amit egyetemi évei alatt kapott az alapítványtól. Sok sikert kívánunk!