György-Dávid Valentin

„2006 és 2017 között voltam a Csányi Alapítvány Életút Programjának részese. Az elmúlt 11 év során rengeteg tudással, tapasztalattal és élménnyel gazdagodtam. Tudás alatt értek minden olyan megszerzett ismeretet, melyet a fejlesztő órák és képességfejlesztő táborok során sajátítottam el. Ezek hatására néhány éven belül megszereztem a Európai Számítógép-használói Jogosítványomat (ECDL), majd sikeres közép-és felsőfokú nyelvvizsgát tettem angol nyelvből. Az önismereti foglalkozások, közösségépítő programok és táborok során megtapasztaltam, hogy milyen egy közösség tagjának lenni, csoportként gondolkodni és működni. Életre szóló barátságok születtek nem csak csoporton belül, hanem az ország különböző pontjain élő „csányisokkal” is. Az évek során számos hazai és külföldi táborban vehettem részt, mely az Alapítvány támogatása nélkül egészen biztosan nem valósult volna meg. A programok során olyan meghatározó élményekkel és emlékekkel gazdagodtam, melyeket soha nem fogok elfelejteni. Háromszor választottak az Alapítvány legeredményesebb tanulójának, valamint a Csányi Alapítvány Életút Programja első diplomását megillető büszke cím tulajdonosa vagyok. Köszönöm az elmúlt évek támogatását!”