Foci- és Sakkbajnokság Mohácson

Az idei tanév alapítványi Focibajnokságának első fordulójára október 29-én Mohácson került sor.

Minden Közösségi Ház csapata képviseltette magát és közel 60 focista vett részt a 9 mérkőzésen. Kora reggel mindenki nagy izgalommal gyülekezett a Közösségi Háznál.  A cipők és mezek kiosztása után Kuckó Nadin, a Gyermekparlament elnöke és dr. Radoszáv Miklós megnyitotta a rendezvényt. A mérkőzések izgalmasak és sportszerűek voltak, mindenki megmutathatta tudását és nagyon szép gólok is születtek. A nagyoknál egészen érdekes eredmény született, mindhárom csapatnak 3 pontja van azonos gólaránnyal. A mérkőzések végén a jól megérdemelt ebéd következett, majd a focirajongók útnak indultak haza.

A Focibajnokság őszi fordulójának eredményei a következők:

Kicsik bajnoksága:

1. Bordó 6 pont
  2. Narancssárga 5 pont
  3. Lila 4 pont
  4.  Világoszöld 1 pont

Nagyok bajnoksága:

1. Sötétzöld 3 pont – Piros 3 pont  – Citromsárga 3 pont

Alapítványi Sakkbajnokság első forduló 2022/2023-as tanév

Párhuzamosan immár hagyományosan a Sakkbajnokság első fordulója is megrendezésre került. 12 fiatal nevezett az idei tanévben. A lebonyolítás több fordulóban történik itt is, a következő, tavaszi forduló Nagybajomban lesz. Ma összesen 70 sakkpartit játszottak a résztvevők. A végső helyezések az Életút Napon kerülnek kihirdetésre.

Jelenlegi állás:

1. Pozsonyi Márk és Schneider Krisztián         9 pont