Közgazdász diplomát szereztem

„A középiskolai tanulmányaim után az életutam a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi kar pénzügy és számvitel szakára vezetett, ahol röpke 3,5 év alatt elmélyedhettem a közgazdaságtan rejtelmeiben. A decemberi sikeres államvizsgát követően január 21-én vehettem át alapszakos közgazdász diplomámat, ami tulajdonképpen az Alapítvány nélkül nem sikerült volna. Köszönettel tartozok a Csányi  Alapítványnak, hogy már általános iskolától kezdve fejlesztő órákkal, hazai és külföldi táborokkal, szociális- és tanulmányi támogatással segítettek, és motiváltak az ECDL modulok, a nyelvvizsga, az érettségi, és a diploma megszerzésében. Tanulmányaimat pénzügy mesterképzésen folytatom a Szegedi Tudományegyetemen.”

Berta Bence

Szegedi 2-es csoport