Kurátorunk egy másik jó ügy nagyköveteként

Alapítványunk kurátora, Csányi Gabriella nagykövetként a KIKAPCS. Alapítvány mellé állt, és azt a célt tűzte ki maga elé, hogy 30 napon belül összegyűjt 1 millió forintot az alapítvány részére.

A KIKAPCS. Alapítvány a sajátos nevelési igényű gyermeket nevelő családoknak nyújt lehetőséget egy közösségbe való tartozásra és kikapcsolódásra. 2019-ben 20 sajátos nevelési igényű gyermekkel rendelkező családnak biztosítottak közösséget és szállodai nyaralást, terápiás fejlesztéssel egybekötve. Jelenleg 52 család tartozik a közösségükhöz. A KIKAPCS. fontosnak tartja, hogy a nyaralások alatt megfelelő fejlesztések, felkészült szakmai segítők és izgalmas programok várják a családokat és gyermekeket. A KIKAPCS. nyaralásokon egyszerre 5 család vesz részt és nagyon fontos, hogy a szakmai stáb mindig az adott családokhoz illeszkedjen. Mindezért igény szerint konduktort, speciális jóga oktatót, gyógypedagógusokat, gyógytornászokat vagy animátorokat biztosítanak, akik gondoskodnak a jó hangulatról. Ezáltal elősegítik azt, hogy a gyerekek könnyebben barátkozzanak és mindeközben a szülőknek is lehetőségük van pár óra kikapcsolódásra, én időre.

Kurátorunk célját, és ezáltal a KIKAPCS. Alapítványt az alábbi linken támogathatják: