Megszereztem az első diplomámat – Köszönet

„2020.06.11-én végre átvehettem a Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Karán, történelem alapképzésen szerzett diplomámat. A járványügyi helyzet miatt idén a diplomaosztó elmarad, így sajnos nincs lehetőségem ünnepélyes keretek között átvenni a diplomámat.

Ezúton szeretném megköszönni a Csányi Alapítvány minden munkatársának a segítséget. Külön köszönetet szeretnék nyilvánítani Elnök úrnak, dr. Csányi Sándornak, a Kuratórium elnök asszonyának, Csányi Erikának, az Alapítvány operatív igazgatójának, dr. Radoszáv Miklósnak, mentoromnak, Sziráki Juditnak, valamint Hollósi-Simon Juditnak a rengeteg támogatásért.

Ősztől új feladatok várnak rám: az ELTE Balkanisztika, valamint Közép-Európa mesterszakra adtam be a jelentkezésemet. A felvételi vizsga –rendhagyó módon- elektronikusan fog megtörténni a következő héten. Remélem, hogy az új céljaimat is sikerül majd elérnem.” Bédi Norbert, Jászság 1-es csoport