Pályázati felhívás – Magyarország szeretlek

Bánki Erik Európai Parlamenti képviselő támogatásával a Csányi Alapítvány a Gyermekekért „Magyarország szeretlek” elindultam szép hazámból címmel pályázatot hirdet.

A pályázat célja:
Lehetőséget biztosítani a gyerekek számára önálló ismeretszerzésre, ismereteik, gondolataik és véleményük kifejtésére, valamint hasznos, kreatív alkotó tevékenységre ösztönző elfoglaltságot biztosítani részükre a nyár folyamán, amely egyben elmélyíti a honismeretet és hazaszeretetet.

Jelentkezés módja: Jelentkezési lap beküldésével az info@csanyialapitvany.hu címre június 30-ig.

A pályázat benyújtásának határideje, módja:
Minden pályázó egy témakörben egy pályamunkával indulhat. A pályázatot a Csányi Alapítvány a Gyermekekért 1526 Budapest Pf.3. címre kell beküldeni legkésőbb 2013. augusztus 30-ig. A határidő után beérkező pályaművek nem kerülnek elbírálásra.

Pályázati felhívás – Magyarország szeretlek