BOGDÁN MÁRIA ESZTER

Az Életút Programot példaértékűen teljesítő támogatott

Bogdán Mária Eszter 2016-ban nyerte el annak lehetőségét, hogy az Alapítvány Életút Programjának elnöki keretes támogatottja legyen, majd 2019-től vált az Alapítvány teljes jogú tagjává.

Tanulmányi előmenetelét összegezve, hat év alatt három diplomát, két felsőfokú és egy nemzetközi nyelvvizsgát szerzett. Germanisztika alapszakos bölcsész diplomája mellett német nyelv és irodalomból mesterdiplomát szerzett, majd a McDaniel College-ban kommunikáció és újságírás szakon diplomázott.

Páratlan tanulmányi eredményei mellett példamutató az Alapítvány iránti teljes elköteleződése, a szívvel-lélekkel közösségért végzett áldozatos munkája.

Számítani lehet rá a pályaorientációs foglalkozásokon, a nyelvi verseny lebonyolításában, a nyári tematikus táborokban, bármilyen rendezvényen. Fiatalabb csoporttársait segítette felkészülni a portfólióvédésre és a bíráló bizottság tagja volt.

Külön öröm számunkra, hogy az ismeretátadáson túl a gyerekek személyiségfejlesztésére is odafigyel, és mint egy nagy testvér a lelküket is gondozza.

Bogdán Mária Eszter a Csányi Alapítvány Életút Programját példaértékűen teljesítette.

2023. 06. 08.

Ágoston Attila 2023