KIRÁLY KINGA

Az Életút Programot példaértékűen teljesítő támogatott

Király Kinga az első támogatottak egyike (Jászberény 1-es csoport), aki példaértékűen teljesítette a Programot. Angol és német szakos általános iskolai tanári diplomája megszerzését követően, pedagógusként végzett munkája mellett, mesterképzésen tanult és szerezte meg második diplomáját 2021-ben, középiskolai angol nyelv és kultúra tanárként. Közösségi munkája is kiemelkedő: nyelvi táborokban kis-mentorként, a külföldi önkéntesek koordinálásában és a Hargita megyei gyerekeknek szervezett nyelvi táborban is mindig számíthatunk munkájára. Emellett személyiségével, megbízható, alázatos munkájával igazi példakép lehet a csányisok fiatalabb nemzedéke számára.

A 2021-ben megalakult S10 Akadémia első vezetője, ő koordinálta a Budapesten lakó egyetemisták kulturális programjait, kurzusait.

2023. 06. 08.

Ágoston Attila 2020