Portfólióvédés Pécsett

A tizedik évfolyamos tanulók portfólióvédésének ez évi második állomása Pécs volt május 13-án. A megmérettetésen a Pécs 1-es csoport 12 tagja vett részt. A portfólióvédés az előírt óvintézkedéseket betartva zajlott, a pályázó gyerekeknek az Alapítvány gyorsteszteket biztosított annak érdekében, hogy a legnagyobb biztonságban tudjuk megtartani az eseményt.   A diákok a bizottság tagjai – Dr. Gödény Mária és Sztevanovity Zorán Kuratóriumi tagok, valamint Halász Gáborné személyi asszisztens (ők online kapcsolódtak a Portfólióvédéshez), dr. Radoszáv Miklós operatív igazgató, Vida Zsuzsanna szolgáltatási referens, Borsy Luca mentor, Tischlér Renáta egyetemista – előtt számoltak be tudásukról, tapasztalataikról, terveikről. Az eseményre a tanulók ötletes prezentációkkal, néptánc bemutatóval, zenei darabok bemutatásával készültek, amelyek segítségével mindenki bemutatta, hogy miért fontos neki a Csányi Alapítvány és az itt eltöltött idő. A támogatottak beszámolójukat követően személyes visszajelzést kaptak a Portfólión nyújtott teljesítményükről.

Hatalmas öröm mindannyiunk számára, hogy a bizottság a Pécs 1-es csoport minden tagját méltónak találta az Életút Program folytatására. Gratulálunk mindenkinek!

További képek a Galériában megtekinthetők!