Szülői értekezlet Kaposvár 3-as csoportjában

Szeptember 24-én egy gyönyörű őszi délelőttön tartottuk meg a középiskolásainknak az első szülői értekezletet.

Az értekezlet legelső pontjai a sikeres középiskolai évkezdés volt, melyben a gyerekek és ezáltal a szülők tapasztalatai, az új iskolai közösség megismeréséről szólt. Ezt követően rátértünk az alapítvány által rendezett programoknak, versenyeknek, pályázatoknak megbeszélésére. A nyelvi versenyek, ECDL tanfolyamok, a fejlesztő órák időpontjainak egyeztetésében próbáltunk jó kompromisszumot kötni az iskola és az alapítvány által nyújtott feladatok helyes elosztásában, megbeszélésében. A napunk sok új információval bővült és jó hangulatban telt.

A délutáni napunk az egyetemisták szülői értekezlete volt, ahol nagyon családias hangulatban, beszéltük át a tanévkezdést, és az őrájuk vonatkozó programokat és feladatokat. A legfőbb cél, amit kitűztünk a sikeres diplomaszerzés, és ahhoz való eljutásnak a segítése, és ezután milyen lehetőségek vannak a továbbiakban, a munka világában.