Szülők Akadémiája az OTP Fáy Alapítvánnyal

Pénteken részt vettünk az OTP Fáy András Alapítvány által szervezett Szülők Akadémiája foglalkozáson, amely lehetővé tette számunkra, hogy mélyebben elmerüljünk a pénzügyek világában. A foglalkozás témája nemcsak a szülőknek, hanem számunkra, diákoknak is értékes információkat és tapasztalatokat nyújtott arról, hogyan kezeljük pénzügyeinket hatékonyan és felelősségteljesen.

A részvételünk során olyan témákat érintettünk, mint a megtakarítások, a költségvetés tervezése és más fontosabb kérdéseket, mindezt pedig rendkívül szórakoztató és interaktív módon.
Ez a tapasztalat nemcsak hasznos volt számunkra jelenleg, hanem hosszútávú előnyöket is biztosított a pénzügyi tudatosságunk és személyes pénzügyi terveink terén.

Ezúton is szeretnénk megköszönni a Fáy Alapítványnak a lehetőséget, hogy részt vehettünk ezen a foglalkozáson.

Nemoda Gergő,
szegedi 2-es csoport

További képek a galériában:

Szülők Akadémiája az OTP Fáy Alapítvánnyal (2024.02.16)