Budapesti kiruccanás: O.K. Központ és Seuso kincsek

2014. márciusában a Fáy András Alapítvány közreműködésével „A pénz nem a fán terem” címmel, Alapítványunk  pályázatot írt ki.

Plakátot és arculatot terveztünk. Mindkét alkotás elnyerte a zsűri tetszését. Így május 17-én egy pénzügyi és marketing/média tréningen vettünk részt Budapesten az O.K. Központban, délután pedig a Parlamentbe látogattunk, ahol a 7 darabos ezüst Seuso kincseket néztük meg.

Az tetszett ebben a napban:

„Interaktív feladatokkal vártak minket az O.K. Központban és az idő is észrevétlenül elszállt.”

Orsós Melinda P1

„Az előadás interaktív volt, a tréner nagyon aranyos volt. Leginkább a „csinálj egy reklámot” feladat tetszett.”

Tischlér Renáta P1

„Az előadás során rengeteg hasznos információval gazdagodtunk.”

Molnár-Székely Emese P1

„Az O. K. Központban megtanultuk kezelni a zsebpénzünket és utána még a Parlamentet is meglátogattuk.”

Szőllősi Andrea P2

„Jó programmal vártak minket, találkozhattunk a nagybajomi társainkkal is.”

Klepah Máté P2

„Rengeteg új információt tudtam meg a bennünket körülvevő, folyamatosan bővülő kommunikációs világról és a médiáról.”

Fekete Judit Adél P1

„Felhívták a figyelmünket a reklámok manipulációs veszélyeire, hogyan vásároljunk célirányosan. Ezek mellett a Seuso kincsek látogatása is tetszett.”

Szabó Gábor P1

„Nagyon tetszettek a prezentációk, nagyon jól és színesen adták elő őket. Más programra is szívesen elmennék az O.K. Központba.

Gálosi Patrik P2

„A trénerünk nagyon színesen mutatta be a pénzügyi programot.”

Sólya Mihály P2

„A foglalkozás közvetlen volt és a trénerünk kedves volt és leste minden gondolatunk, bajunk, kívánságunk.”

Kovács Dániel P2

„Számos érdekes dolgot tudhattunk meg az O.K. Központról, a pénzügyek kezeléséről, a médiáról, Emellett tetszett a kiállítás is a Parlamentben.”

Kovács Liliána P2

„Az O.K.  Központban sok színes és mozgalmas programon vettünk részt, amiket feldobott a kedves és segítőkész trénerünk. Szívesen vennék részt újra hasonló tréningeken”

Petrovics Vivien P2

„Jó volt ez a tréning. Még jobban összehozta a csapatot.”

Kovács Andrea P2

„Sok hasznos dolgot tanultam, amit majd később feltudok használni a mindennapi életben.”

Szabó Gergely P1

„Önkéntesként vettem részt  a programon, mivel Pécsen tanuló egyetemistaként a Pécsi Közösségi Ház életének is részese lehetek. A mai napon interaktív feladatokon keresztül beleélhettük magunkat a médiában szereplők helyzetébe. A tréning jó hangulatban telt.”

Bozsoki Balázs K1