Pro bono maraton – előkészületek

Az E-ON Hungária Zrt. az Önkéntes Központ Alapítvány közreműködésével pályázatot hirdetett magyarországi civil szervezetek számára szakértelmen alapuló pro bono támogatás felhasználására.

A Csányi Alapítvány a folyamatszervezés, projektfejlesztés és innováció területén professzionális segítség igénybevételére nyújtott be sikeres pályázati anyagát. A mai nap (október 19.) az E-ON és a Csányi Alapítvány munkatársai személyes konzultáció keretében megkezdték a felkészülést a november 29-én megrendezésre kerülő pro bono maratonra. A szakemberekkel (Szabó Balázs, Dr. Herpai Balázs, Tóth András) történő két órás tárgyalás lehetőséget nyújtott a hatékony problémafeltárásra, ami megteremtette a felületet az eredményes felkészülésre.

Tartalmas megbeszélésnek és értékes együttgondolkodásnak lehettünk részesei.

Link – Magyar Adományozói Fórum