Vendégeink voltak

A Pécsrádió Csalaphang adását március 23-án a Jászsági Közösségi Ház szolgáltatta.

A műsornak három vendége volt. Műsorvezető társammal Bolyós Rolival először Fülöpné Paksi Katalint köszönthettük a stúdióban. Katika néni mesélt a Csányi Alapítványbeli önkéntes munkájáról, aki több mint tíz éve segít minket. Kérdeztük még a helyi OTP fiók önkéntes segítő tevékenységéről, pénzügyi tanácsokat is adott a korosztályunknak, végül Jászberény város sport eredményeiről is szó esett, és a sportolás előnyeiről is, hiszen röplabdaedzőként is tevékenykedett régen Kati néni. A következő vendég Peredi Olivér volt, aki a Jászság 2-es csoportjának tagja. Beszélt impozáns sakk eredményeiről és meg ismerkedtetett minket a sakk alapszabályaival is. Utolsó vendégünk Patakiné Kocza Anita volt, a Jászkerület Nonprofit Kft. szervező munkatársa. Szót ejtett a városban megtartandó eseményekről, amiket ő szervez. A Hajta Gyalogos Telsejítménytúra volt az utolsó fontos program, amit megemlített, ennek kapcsán beszélgettünk a természet járás fontosságáról is. Itt a tavasz, mindenkit arra buzdítottunk menjenek a szabadba mozogjanak és sportoljanak!

Vig Dávid Jászság 3.