Csányi Band

A Csányi Band immár 15. éve nyújt emlékezetes pillanatokat alapítványi társaiknak zenéjükkel. A zenekar tagjai között valamennyi Közösségi Házból találunk zenében tehetséges, zene iránt elhivatott fiatalokat. Eddig hat önálló CD-jük jelent meg.

A Band tagjai:

• Pécs: Veréb Zsanett ének, Wensofszky Balázs, Szereceán Tihamér basszusgitár,
  • Kaposvár: Gregor Dóra ének,
  • Jászberény: Kalla Andrea és Füle Viktória ének, Tálas Péter gitár,
  • Mohács: Huber Balázs trombita, Sik Maja és Szép Hanna ének,
  • Nagybajom: Pap Virág ének,
  • Szeged: Móczó Martin dob, Berta Dávid zongora, Kormos Dénes gitár.

A Csányi Band vezetője Kalla Andrea, a Jászság 2-es csoport tagja.

Az idei évben is lehetőséget kaptak határon túli fiatalok, hogy a Csányi Alapítvány zenekarainak aktív tagjává váljanak: Erdélyből Goguj Renáta, Simo Paloma, Toti László, Pivó András és Gábor Lujza vett részt a munkában.

A Csányi Band hagyományosan a zánkai Életút Napon és az Össz-művészeti tábor záróestjén is szerepelt, továbbá a 2022-es évben is több nívós rendezvényen léptek fel. Novemberben a Budai Egészségközpont évzáró rendezvényén a Kamarazenekarral egy közös produkcióval is emelték az est hangulatát.

2022-ben két alkalommal is részt vettek támogatónk, az SMP Solutions Zrt. rendezvényein, ahol élő fellépésükkel, zenéjükkel szórakoztatták a cég munkatársait és meghívott vendégeit.

2023. 06. 07.

Nagykövetek, Nagykövetek 2023