Egy lépéssel a cél előtt

A mai, ősziesen borús napon, a tanítást követően még nagy feladat várt ránk. Az alapítvány közösségi házában gyülekeztünk iskola után, majd együtt mentünk a Szent József Katolikus Elektronikai Technikum, Gimnázium és Kollégiumba, ahol az ICDL 6. modulvizsgát kellett teljesítenünk. Nagyon izgatottak voltunk, mivel egyre nehezebbek a vizsgák, és nagyon szerettünk volna jól teljesíteni. A tanterem és a vizsgahelyzet már megszokott számunkra, de azért még mindenki izgult a sikeres vizsga miatt. A mai napon a csoport sikeres vizsgát tett IT biztonságból, így már csak egy vizsgánk van hátra, és a csoportnak meglesz a 7 modul. Köszönjük a mentorunknak, hogy elkísért és bátorított minket, és az Alapítványnak a vizsga lehetőségét. (Kiss László Ákos- Jászság 4-es csoport)