Pécsi Roland Csaba

"A közösség ereje épít, a legszebb éveimet az Alapítványnak köszönhetem", erről meg is bizonyosodhatunk elolvasva Pécsi Roland történetét.

Horváth Imre

Az Alapítványban töltött évek nem múlnak el nyomtalanul- a tudás, a tapasztalat és a szakma szeretete továbbadható.

György-Dávid Valentin

"Az álmok valóra válnak, ha kitartóan és keményen dolgozunk értük" - ezt vallja György-Dávid Valentin, aki 2017-ben Alapítványunk Életút Programjának első diplomásaként már a munka világába lépett.

Bányai Anett

Mentorprogramunk eredményességének újabb példája Bányai Anett életútja, aki tudatosan építette karrierjét, és közel 10 éves alapítványi támogatással elvégezte a gödöllői egyetem turisztika szakát.

Takács Szilveszter

Nincs elérhetetlen cél - ezt vallja Takács Szilveszter, aki nem csak külföldön járt az Alapítvánnyal, hanem azóta a banki szektorban is sikeresen elhelyezkedett.

Magyar Nikolett

Magyar Nikolett alapítványi útja Kaposvártól egészen a pécsi katedráig vezetett, ott megszerzett szaktudását azóta is sikerrel kamatoztatja.

Bogdán Csaba

Bemutatjuk nektek Bogdán Csabát, aki tehetségének, szorgalmának és kiemelkedő közösségi tevékenységének hála már 10 éve élvezheti alapítványunk támogatását.