Varga Levente

Tanulmányaim végére érve köszönetemet és nagyrabecsülésemet szeretném kifejezni mindazoknak, akik segítségükkel, támogatásaikkal és fáradságot nem ismerő munkájukkal hozzájárultak sikereimhez, szakmám megszerzéséhez, valamint számos felejthetetlen élményhez.

Borbás Vivien

Nagyon sok mindent kaptam a Csányi Alapítványtól és köszönöm szépen mindazt a jót, amiben részesülhettem.

Gábor Ferenc

Köszönöm az Alapítványnak, hogy ezelőtt 10 évvel beválogattak és tanulmányaim végéig a 'család' tagja lehettem.

Pécsi Roland Csaba

"A közösség ereje épít, a legszebb éveimet az Alapítványnak köszönhetem", erről meg is bizonyosodhatunk elolvasva Pécsi Roland történetét.

Horváth Imre

Az Alapítványban töltött évek nem múlnak el nyomtalanul- a tudás, a tapasztalat és a szakma szeretete továbbadható.

György-Dávid Valentin

"Az álmok valóra válnak, ha kitartóan és keményen dolgozunk értük" - ezt vallja György-Dávid Valentin, aki 2017-ben Alapítványunk Életút Programjának első diplomásaként már a munka világába lépett.

Bányai Anett

Mentorprogramunk eredményességének újabb példája Bányai Anett életútja, aki tudatosan építette karrierjét, és közel 10 éves alapítványi támogatással elvégezte a gödöllői egyetem turisztika szakát.

Takács Szilveszter

Nincs elérhetetlen cél - ezt vallja Takács Szilveszter, aki nem csak külföldön járt az Alapítvánnyal, hanem azóta a banki szektorban is sikeresen elhelyezkedett.

Magyar Nikolett

Magyar Nikolett alapítványi útja Kaposvártól egészen a pécsi katedráig vezetett, ott megszerzett szaktudását azóta is sikerrel kamatoztatja.

Bogdán Csaba

Bemutatjuk nektek Bogdán Csabát, aki tehetségének, szorgalmának és kiemelkedő közösségi tevékenységének hála már 10 éve élvezheti alapítványunk támogatását.