Bencze Balázs

Bencze Balázs vagyok, az Nagybajomi 1-es csoport egyik “öregdiákja”. A Csányi Alapítvány szerves részét képezi az életemnek, attól a naptól fogva, mikor bekerültem, mind a mai napig – hiszen a rengeteg segítség nélkül amit nyújtott, biztosan nem lennék ott, ahova így sikerült eljutnom. Általános iskolától kezdve az egyetemi diplomáig végigkísért az Alapítvány és az extra tanórák, vizsgák, az egyetem alatti támogatás és lakhatás olyan kapukat nyitottak ki előttem, amik enélkül elérhetetlenek lettek volna. Emellett az egyik legnagyobb kincs, amit az Alapítványtól kaptam, a társaimmal való személyes kapcsolatok, barátságok. Remélem, hogy sokáig és sok gyerkőc fog még részesülni az Alapítvány által nyújtott lehetőségekben!