Jávorka Patrik

Amikor bekerültem az Alapítványba, nagyon örültem neki, mert tudtam, olyan lehetőségeket kapok ezáltal, amit az iskola nem tudott volna biztosítani. Nagyon sok plusz élményt adott az iskolás éveimhez, a rengeteg országon belüli és kívüli táborok, a közösségi házban tartott különórák, és az idegennyelvi projektek. Mindezek alatt sok barátot szereztem, és magasabbra szintre fejlesztettem a tudásom, leginkább az angol nyelvi készségeim, ami által lett egy középfokú nyelvvizsgám, valamint többször is kijutottam Angliába a kimagasló teljesítményem révén, amit hátrányos anyagi helyzetünk miatt amúgy nem tehettem volna meg. Hálás vagyok ezekért az Alapítványnak, mert mind a mai napig használom a nyelvet is, és néhány alapítványi baráttal is tartom a kapcsolatot. Külön köszönet a mentoraimnak és tanáraimnak, akik mindig ott voltak támaszként a mindennapjaimban, hogy mentálisan és lelkileg is egy egészséges felnőtté váljak.