Fotópályázat

12. alkalommal rendezte meg a Somogy Temetkezési Kft. és a Somogyi Hírlap a „Temetők üzenete” című fotókiállítást. A Nagybajom 3-as csoportunk egy tagja, aki szenvedélyes természetfotós és környezetvédő, Tóth Kristóf megpályázta ezt a lehetőséget. Amellett, hogy kiváló tanuló, szakított időt és energiát arra, hogy foglalkozzon a témával és fényképeket készítsen. Kristóftól nem áll messze a fotózás, hiszen az Alapítványunk Természetfotós klubjának már csoportba kerülésekor tagja lett. Évek óta tanulja a fotózás alapjait, gyűjti tapasztalatait, hogy olykor megmérettesse magát. Nagy büszkeséggel tölt el minket, hogy indult a fotópályázaton és egyben gratulálunk is neki, hiszen különdíjával bizonyította, hogy érdemes próbálkozni, keresni a lehetőségeket! Példája lehet korosztályának! További sok sikert kívánunk az eredményes munkához!