Idén is új tagokkal bővül az Alapítvány!

A kaposvári mentorok már mosolyogva várják a beválogatásra érkező fiatalokat és kísérőket is. A kisdiákokra a megmérettetésen túl természetesen szórakozás is vár, de a szülők se csüggedjenek, róluk is gondoskodni fogunk.

A mentorok mellett mi már régi-motoros csányis diákok is szeretettel várjuk az érkezőket. Forduljatok bizalommal a piros pólós segítőkhöz!

Trixler Zsófia, Kaposvár 1-es csoport

1. nap:

Megkezdődött Kaposváron az idei beválogatás. Tizenhét gyermek érkezett szülőikkel, gondviselőikkel az első napon. A gyermekek első megmérettetése két kompetencia teszt megírása volt: egy magyarból, egy matematikából. A tesztírás alatt a szülők és gondviselők kaphattak mélyebb betekintést az Alapítvány mindennapjaiba és működésébe: Lassu Levente, a Kaposvár 1-es csoport tagja tartott élménybeszámolót, majd utána dr. Radoszáv Miklós operatív igazgató prezentációja következett, melyben bemutatta a Csányi Alapítványt, különös hangsúlyt fektetve működési rendünkre, melyhez a szülők, gondviselők hosszútávú elköteleződő együttműködésére van szükség. A délelőttöt drámafoglalkozásokkal zártuk, ebből nem maradtak ki a kísérők sem, akik szintén részt vettek egy számukra felépített foglalkozáson. Az ebédet követően a gyermekek portfólió-bemutatására került sor.

2. nap:

A második napon is a szokásos menetrend szerint zajlottak a programok. Tizenhat gyermeket vártunk a mai napon, akik előző napi sorstársaikhoz hasonló hősiességgel izgulták végig ezt a szombatot reggel 8-tól délután 5-ig. A kezdetleges izgatottságon hamar felülkerekedett a jókedv gyermekeknél és kísérőknél egyaránt.

Köszönjük Palkovics Rózsa és Papp Edwárd kurátoroknak, hogy aktívan részt vettek a programok lebonyolításában és a portfólió-bemutatások során.

További képeket a Galériában nézhettek!