Köszönet

Tisztelt Elnök Úr, Erika néni, Csányi Alapítvány!

Szeretném szívből megköszönni Elnök Úrnak az értékes hegedűt, mivel engem ért az a megtiszteltetés, hogy nekem ajándékozza az Alapítvány ezt az egyedülálló hangszert. Teljes szívemből köszönöm! Ahányszor kezembe veszem, mindig hála tölti el szívemet! Hat évesen ismerkedtem meg a hegedű hangjával egy néptáncegyüttes csoport próbáján. Mikor meghallottam a hangját, beleszerettem. Tizenkét éve nagy szerelmem a hegedű, a zene. Nyolc évesen kezdtem el hegedülni, és mióta az Alapítvány támogat, a Kamarazenekar állandó tagja vagyok. Idén pedig a Bartók Béla Konzervatóriumba nyertem felvételt mélyhegedű szakra.

Remélem, sok alkalmam lesz, hogy az emberek szívéhez eljuttasam a hálámat a hangszeren keresztül. Várom már, hogy elkápráztathassam zenekari társaimat is a hegedű hangjával. Köszönöm szépen! Nagy megtiszteltetés számomra!

Majlát Noémi, Pécs 3-as csoport