Öröm és meglepetés a nagyköveti díjam

Több meglepetés ért miután hazaérkeztem az Egyesült Államokból, ahol az előző tanévet tölthettem a FLEX Ösztöndíj Programnak köszönhetően. Az egyik legkedvesebb volt ezek közül, hogy Alapítványunkban megkaptam a tiszteletre méltó a Csányi Alapítvány Nagykövete díjat, aminek nagyon örültem! Különösen azért, mert ahogyan azt az átadáskor Miklós bácsitól (dr Radoszáv Miklós, operatív igazgatótól) megtudtam társaim a gyermekparlamentben javasolták és hozták létre ezt a díjat, ezt így megkapni főleg megtisztelő volt nekem. A díszdobozban található összefoglalón az áll, hogy a snowboardban elért sikerekért, jó tanuló jó sportoló díj megszerzéséért és az USA-ban töltött tanulmányi éveimért kaphattam meg. Nem mondom, hogy nem lepett meg, mert úgy érzem, én csak teszem a dolgom, azért, hogy gyermekkori álmom valóra váljon, hogy a kitűzött célomat elérjem. Hálás vagyok a megtiszteltetésért, igyekezni fogok, hogy méltó helye legyen nálam. A szép díj most szem előtt van, ha ránézek, arra bíztat, hogy menjek tovább, s ezen az úton nem vagyok egyedül, és a megbecsülés is fontos társam lett.

Köszönettel: Fekete Lilla