Pályázati felhívás – Jászberény

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért Közhasznú Alapítvány pályázatot hirdet 15 fő jászsági, az általános iskola negyedik osztályát a 2014/15-ös tanévben befejező tehetséges hátrányos helyzetű gyermek számára a tehetséggondozó programjába való bekerülésre.

A Beválogatás menete
1. A tehetségbeválogatásra Jászberényben 2015. március 28-án és 29-én kerül sor
2. A pályázók egész napos beválogatáson vesznek részt:
– írásbeli teszt megírása szövegértésből és matematikából,
– közös tematikus drámajáték a többi pályázóval,
– személyes interjú és a portfolió bemutatása.
3. A pályázókat írásban értesítjük a beválogatás pontos időpontjáról és helyszínéről.
4. A családlátogatásra, mely a hátrányos helyzet tényét vizsgálja, 2015. március 1-15. között kerül sor a pályázatok beérkezésének sorrendjében, folyamatosan.
5. A vizsgálatot végző szakemberek 2015. május 3-ig elkészítik a pályázókról értékelő összefoglalójukat a Kuratórium számára.
6. A kuratórium 2015. május 31-ig dönt a pályázókról.
7. A pályázatok eredményéről hivatalos értesítést kap a gyermek, a szülő és az iskola 2015. június 5-ig.

Pályázati felhívás – Jelentkezési lap