Az Alapítvány Kamarazenekara

Hét éve a zene iránt elkötelezett gyerekek kérésére szerveződött a komolyzenét játszó alapítványi támogatottak zenekara.

Felkészülésüket Kalafszky Adriána énekművész koordinálja 2016-os megalakulásuk óta. A 2022-es VI. Össz-művészeti alkotótáborban csatlakozott a zenekarhoz Fehér Elemér, a Snétberger Program mentora, így immár közösen koordinálják a zenekar felkészülését, működését, a fiatalok zenei fejlődését. 2018-ban a DM drogéria karácsonyi CD-jén szerepeltek felvételeik.

A lelkes zenekar folyamatosan megmutatja tehetségét különböző színvonalas rendezvényeken, az Alapítvány hírnevét országszerte terjesztik. 2022. novemberében a Budai Egészségközpont évzáró rendezvényén vettek részt a Csányi Band-del együtt. 2023. március 19-én a Magyar Zene Házában léptek fel nagy sikerrel az Egyszülős Központ rendezvényén.

A Kamarazenekar tagjai:

• Pécsről Majoros Ivett, Stefán Emma, Gálffy Kíra fuvola, Polgár Antónia cselló, Barkóczy Zsombor klarinét, Karl Mária zongora, Szereceán Tihamér basszusgitár,
  • Mohácsról Huber Balázs trombita, Petrovics Adorján fúvós hangszerek, Sik Maja ének,
  • Jászberényből Oláh András Mihály trombita,
  • Kaposvárról Sármány Enikő népi hegedű, Sipos Levente zongora, Kovács-Nagy Sarolta fuvola, Gregor Dóra Mercédesz ének,
  • Erdélyből Majláth Noémi hegedű,
  • Szentesről Berkecz Lotti fuvolista újonnan csatlakozott a zenekarhoz.

2023. 06. 07.

Nagykövetek, Nagykövetek 2023