SZABÓ GÁBOR

Az Életút Programot példaértékűen teljesítő fiatal

2007-től a Csányi Alapítvány Pécs 1-es csoportjának tagja. 2013-2017 között a Csányi Alapítvány Gyermekparlament elnöki tisztségét töltötte be, ezen idő alatt a rá bízott feladatokat a legmagasabb fokon, precízen látta el, bátran kezdeményezett újításokat, melyekkel igyekezett az alapítványi életet színesebbé tenni. Három alkalommal érdemelte ki egyedüliként a PTE Közgazdaságtudományi Karának Alma Mater ösztöndíját. Intézményi tudományos-kutatói Ösztöndíj mellett TDK konferenciák résztvevője. Szakmai gyakorlatát kiváló eredménnyel végezte az OTP Travel budapesti Központi Irodájában. Záróvizsgáját jeles minősítéssel teljesítette a PTE Közgazdaságtudományi Kar turizmus-vendéglátás szakán, jelenleg kereskedelem-marketing szakon folytatja tanulmányait. Hozzáállása, magatartása, tenni akarása példaértékű bármely fiatalabb társa számára.

2019. 05. 03.

Ágoston Attila