SZELES SZILVIA, SZRENKÓ ZOLTÁN ÉS CSONTOS LÁSZLÓ

Az Életút Program megvalósítását rendszeresen támogatók

Az Alapítvány 2005. évi alapítása óta először bérelt, majd 2022. december 31-től már teljes körben saját tulajdonú Közösségi Házaiban végzi tehetséggondozó tevékenységét. Az elmúlt 18 év során a saját építésű Közösségi Házak tervezésétől a kivitelezés befejezéséig, illetve a megvásárolt ingatlanok kiválasztásától az Alapítvány céljainak megfelelő áttervezéséig, a kivitelezés lebonyolításáig, annak ellenőrzéséig felbecsülhetetlen önkéntes szakmai támogatást kaptunk Szeles Szilviától, Szrenkó Zoltántól és Csontos Lászlótól.

Nélkülük Közösségi Házaink nem készülhettek volna el ilyen minőségben, ilyen határidőkkel és ilyen költséghatékonysággal. A Házakat birtokba vevő gyerekek és családok lelkesedése, a munkatársak elismerő pillantásai igazolják az ingatlanok Alapítvány céljainak maximálisan megfelelő tervezését, felújítását, kivitelezését.

2023. 06. 08.

Ágoston Attila 2023