SZIRÁKI JUDIT

Az Életút Program végrehajtását kiemelkedő színvonalon végző mentor

Sziráki Judit, a Jászberény 1-es csoportjának mentora. Némethné Bunovácz Szilvia mellett Ő az Alapítvány másik olyan elkötelezett szakembere, aki a kezdetek óta végzi alázattal munkáját a hátrányos helyzetű gyerekekkel, családokkal, nem ismerve lehetetlen helyzeteket. Első csoportjának diplomás illetve egyetemista fiataljai jelölték őt az elismerésre.

Sziráki Judit 2006 januárjától a Csányi Alapítvány munkatársa, a jászberényi 1-es csoport mentoraként tevékenykedik. Csoportjába jelenleg 31 környékbeli tehetséges gyermek illetve fiatal tartozik, közülük 8 fő felsőfokú tanulmányokat folytat.

Csoportjából eddig 6 fiatal szerzett diplomát, közülük 1 fő már két diplomával rendelkezik 3 fiatal pedig felsőfokú szakképzettség megszerzésével teljesítette az Életút Programot.

Jászberényben született 1970-ben, családjával ezen a településen is él.

Matematika-technika tanári végzettséggel rendelkezik, és elvégezte a tehetségfejlesztői szakértői képzést is.

2023. 06. 08.

Ágoston Attila 2020