Szeged-Veszprém párharcon jártunk

Délután útnak indultunk a csoportom néhány tagjával Szegedre. A Csányi Alapítvány támogatásával élőben tekinthettük meg a Szeged- Veszprém bajnokok ligája kézilabda mérkőzést. A mérkőzés során voltak szoros pillanatok, ám a végén magas fölénnyel nyert a veszprémi kézilabda csapat. Remek hangulatban telt a meccs, mindkét szurkolótábor hangosan buzdította övéit. A hazafelé úton sokat beszélgettünk, elsősorban a mérkőzés tapasztalatairól, amely még jobban összekovácsolta kis csapatunkat. Ez úton is szeretnénk megköszönni és rendkívül hálásak vagyunk, hogy volt szerencsék részt venni ezen a színvonalas mérkőzésen. Reméljük, hogy a jövőben még újra ellátogathatunk Szegedre, egy hasonlóan izgalmas mérkőzésre. (Simon Ramóna Fruzsina- Jászság 4-es csoport)