Szülők fóruma

Ma délután (február 10.) a Kaposvár 1-es és a 2-es csoportok megtartották a félévi szülői értekezletüket és az Érdekképviseleti Fórum is összeült az idei év első megbeszélésére.

A legelső téma mindkét csoportnál az első félév eredményei voltak. Majd átbeszéltük az előttünk álló félév elvárásait és a várható programokat. Szó esett az aktuális pályázatokról, a közelgő Életút napról, a fontosabb csoportos programokról és a nyári táborokról. Az 1-es csoport tagjai az előző félévben vettek részt először a nyelvi versenyben, melynek tapasztalatait és fontosságát alaposán megvitattuk a szülőkkel.  A szülői megbeszélés után az Érdekképviseleti Fórum tagjai ültek össze és beszéltek a minden napos működés nehézségéről, a gyerekek leterheltségéről, e mellett a sikeres programokról. Javaslatokat is megfogalmaztak a szülők a tavaszi programrendhez.