A fotózás öröm

Vajda Milánnak hívnak, a Nagybajomi Közösségi Ház 2-es csoportjának a tagja vagyok. Két és fél éve érdeklődöm a fotózás iránt. Eleinte a telefonommal próbálkoztam pillanatokat megörökíteni. Szívesen készítek képeket a természet kincseiről, érdekességeiről és csodáiról. Szüleim úgy vélték, hogy érdemes lehet komolyabban foglalkozni a fényképezéssel, ezért egy kisebb géppel leptek meg. Majd lehetőség nyílott az Alapítvány keretein belül is megismerkednem a fotózás rejtelmeivel, illetve a Photoshop használatával, melynek gyakorlásához egy magasabb szintű fényképezőgépet biztosítottak számomra alkalmi használatra. Mai napig próbálok minél tartalmasabb, érdekesebb fotókat készíteni, melyek kicsit más szemszögből világítják meg a dolgokat, történéseket.

Ezúton is nagyon szépen köszönöm az Alapítvány támogatását! Vajda Milán, Nagybajom 2-es csoport

Galéria a képeimből