AIESEC évzáró

Tegnap délután (január 22.) a Csányi Alapítvány az AIESEC Magyar Közgazdászhallgatók Egyesülete Bizottságának évzáró partnerrendezvényén vett részt a Kaptárban.

Az AIESEC a világ legnagyobb nemzetközi hallgatói szervezete és célja, hogy a különböző (önkéntes és szakmai gyakorlati) programjain keresztül felelősségteljes, szilárd értékrend szerint élő, gondolkodó és tenni vágyó fiatalokat adjon a világnak. A Csányi Alapítvány már több éve vesz részt az AIESEC  bejövő önkéntes programjában, így lehetővé téve a gyerekek  számára, hogy külföldi fiatalok legyenek jelen a mindennapjaikban és saját kultúrájukon keresztül formálják, neveljék őket. Az évzáró rendezvényen a legjelentősebb üzleti és non-profit partnerek között a Csányi Alapítványt is kiemelték és megköszönték az eddigi együttműködésünket.