Az LR évzáró rendezvényén voltunk

„December 7-én, csütörtökön megrendezésre került LR által szervezett évzáró esemény, ahova meghívást kapott a Csányi Alapítvány.

Piroska nénivel, az Alapítvány szakmai referensével volt lehetőségünk részt venni a rendezvényen, ahol egy kis betekintést nyújthattunk a Csányi Alapítvány munkájáról, a csányis életről. Szíves fogadtatásban részesültünk, mindenki nagyon barátságos és kedves volt velünk. Az LR Global Kids Fund- alapítvány már 7 éve támogatja az alapítványunkat, külföldi nyelvi táborokat segít megvalósítani. Rendkívül hálás vagyok, immár két külföldi utazáson vehettem részt az általuk támogatott Münchenben és Augsburgban megrendezett német nyelvi táborok által. Minkét tábor, amellett, hogy intenzíven fejlesztette német nyelvi tudásunkat, egy hatalmas, felejthetetlen élményt is nyújtott, így örömmel számoltam be a tapasztalataimról.

Az este hangulatos, családias volt és örülök, hogy részt vehettem ezen a rendezvényen. Jó érzés volt, hogy a részvevők nagyon érdeklődőek voltak és hogy hitelesen tudtunk egy kis betekintést nyújtani a Csányi Alapítványban folyó munkáról.

Köszönjük szépen!”

Balázsi Róbert, első éves villamosmérnök hallgató