A pécsi önkéntes, mint gyakornok

Szeptember 29-én, szombaton részt vettem a Pécsi közösségi házban a szokásos hétvégi foglalkozásokon, azonban ezúttal nem önkéntesként, hanem gyakornokként. Az a megtiszteltetés ért, hogy szociálpedagógus szakos hallgatóként a 100 órás gyakorlatomat a Csányi Alapítványnál tölthetem. A következő hetekben be fogok kapcsolódni az alapítvány munkájába, megismerve a mentorok tevékenységét. Már szombaton kiderült, hogy sok érdekes programban, feladatban vehetek részt, remélem, hogy sok tapasztalattal fogok gazdagodni a gyakorlat ideje alatt. A Pécsi közösségi ház P2 csoportjának folytatva az előző évben megkezdett sorozatot, interaktív csoportfoglalkozásokat fogok tartani a kábítószerekről, alkoholról, függőségről és az egészséges életmódról.

Borsós Zsófia, önkéntes