Családi Nap a szegedi 1-es csoportban

A hétvégén (május 22.) egy nagyon szuper családi napon vehettünk részt a Csányi Alapítvány szervezésében.

Reggel fél 9-kor már elkezdett gyülekezni a csapat. Előző nap már előkészítették az alapanyagokat a lelkes, segítőkész szülők, nagyszülők, és így könnyebben ment a délelőtti sütés-főzés. A helyszín egy gyönyörű, tágas liget volt, ami nagyon sok lehetőséget tartogatott a szórakozásra, lazulásra. A gyerekeknek és családtagjaiknak lehetőségük volt kalandpark használatára, airsoftra, céllövészetre, ping-pongra, tollaslabdázásra, focira, a legkisebbek pedig trambulimban ugrálhattak, és a játszóparkot használhatták. Érdekesség, hogy nagyon sokan először voltak ebben az újszegedi ECO-parkban, ami a belvárostól néhány percre van, és azonnal beleszerettek a helybe, sokan szeretnének visszatérni ide. Az időjárás nagyon kedvező volt, gyönyörű napsütésnek örülhettünk. Nagyon jól sikerült ez a nap! Köszönjük szépen, hogy ilyen sok élményt szerezhettek a gyerekek, testvéreik, de még a szülők is. Szívesen jönnénk el máskor is!”

Viki mamája, Dorina mamája, és Marci anyukája

„Mikor megérkeztünk reggel, a konyhában már sürögtek-forogtak a bogrács körül, hisz 50 főre főzni nem kis munka. Megérte, a végeredmény nagyon jó lett. Több program is volt a nap folyamán, mindenki kiválaszthatta a magának megfelelőt. A focipálya és a kalandpark volt a legkedveltebb, utóbbiban mi is sokat nevettünk, bár elsőre félelmetesnek tűnt. Az airsoft-ot is ki lehetett próbálni, főleg a fiúk élvezték. Különösen tetszett a nap, mert jó volt kitörni az érettségis mindennapokból és kikapcsolódni. Köszönjük a meghívást!”
Somogyi Réka, (Márk nővére)

„Köszönjük szépen ezt a napot, nagyon jól éreztük magunkat”. Evi anyukája

Nagyon szép létszámmal vagyunk a csoportfotón, pedig így is lemaradtak jónéhányan…