Csalaphang, egyenesen Nagybajomból

A mai napon, február 25-én negyedik alkalommal szólt a Pécs Rádió Csalaphang című műsora a nagybajomi Közösségi Házból. A műsort Stecina Kata és Bogdán István vezette.

Mai témánk között szót ejtettünk a Fulbright programról. Sportrovatunkban beszélgettünk az aktuális Bajnokok Ligája, és Európa Liga mérkőzéseiről. Többek között megkérdeztük a Nagybajom 1-es csoport tagját, Bencze Balázst kérdeztük az ELTE Eötvös József Collegium tehetségtáborában szerzett élményeiről. Misi pedig bemutatta nekünk a 3-as csoport idei új „barátját” a Lego Robotot és az erről szóló programot.

Olvasni vágyó hallgatóinknak könyveket is ajánlottunk, amelyekkel a kötelező olvasmányok mellett lehetőségük nyílik kikapcsolódni. Az Alapítványról szóló híreinkben felhívtuk az érdeklődők figyelmét az aktuális meghirdetett pályázatokról. Bízunk benne, hogy szívesen hallgatták adásunkat.

Stecina Kata és Bogdán István, Nagybajom 1.