Óralátogatás

A Brazíliából érkező önkéntes egy tartalmas prezentáció keretében beszél szülőhazája történelméről, hagyományairól, életéről.

A pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola 8. osztályos tanulóinak az Alapítvány felajánlotta, hogy a Brazíliából érkezett önkéntes meglátogatja őket angol órán. Egy tartalmas prezentáció keretében beszél szülőhazája történelméről, hagyományairól, életéről.

Az intézmény igazgatónője és az angol tanárnő ezt örömmel fogadták. A P2 csoport tagjai közül Hermann István és Jávorka Patrik a Köztársaság Téri Általános Iskola tanulói , 2012. február 14-én az angol órán, bemutatták Danilot az osztálytársaknak. Az információban gazdag előadás, az aktív kommunikáció, mely fokozatosan alakult ki a csoport tagjai és Danilo közt , igazán tartalmassá, felejthetetlenné tette látogatásunkat. Az intézményekkel való szoros kapcsolattartás fontos az Alapítvány számára. Mi pécsi mentorok igyekszünk minden lehetőséget megragadni ezen jó viszony ápolására.