ECDL bizonyítványok átadása Kaposváron

2010. október 15-én vehették át bizonyítványukat a kaposvári 3-as csoport tanulói. Az átadón jelen volt Fuszek Csilla az alapítvány ügyvezetője.

Két évvel ezelőtt kezdték el tanulóink az ECDL Start vizsgára való felkészülést. A modulokat iskolai szünetek alkalmával tették le a gyerekek, akkor amikor társaik már rég pihentek. A 7 modulból álló vizsgasorozatot alapítványunkon belül ők teljesítették először, ezzel jó példát nyújtva a mögöttük lévő korosztályoknak. A tanulók egyértelmű véleménye az volt, hogy megérte a szünetekben való tanulás, gyakorlás, hiszen a további tanulmányaikhoz szinte nélkülözhetetlen a számítógép alapfokú ismerete.

Gratulálunk Bakonyi Bálintnak, Bozsoki Balázsnak, Bogdán Csabának, Frigur Mariannak,

Horváth Péternek, Horváth Zsanettnek és Takács Szilveszternek a sikeres bizonyítványhoz.