ECDL

Sikeres ECDL vizsgát tettünk! Az ECDL vagy más néven Európai Számítógép-használói Jogosítvány, finn ötlet alapján született meg 1996-ban.

A bizonyítvány, elsősorban nem az informatikai, hanem a felhasználói ismereteket, az informatikai írástudás meglétét hivatott igazolni. Az Alapítvány tehetségfejlesztő programjának második kiemelt célja, hogy a tanulók az Alapítványnál töltött idő alatt számítógépes ismereteket elsajátítsák a legegyszerűbb felhasználói technikáktól egészen az ECDL vizsga megszerzéséig. A pécsi és jászberényi csoport tanulói novemberben megméretették magukat. Ennek eredményeként a harmadik modulból 18, a hatodik modulból 14 és a hetedik modulból heten tettek sikeres vizsgát. Gratulálunk!