Együtt ünnepeltünk

December 6-án Adventi Családi Napon vettünk részt Nagybajomban, ahol összegeztük az elmúlt év eseményeit.

A szép adventi és karácsonyi versek között a levetített képösszeállítás tükrözte számunkra, hogy a gyerekeink mennyi csodálatos programon vettek részt. Látszott, hogy a foglalkozások tartalmasak voltak, ahol nagyon jól érezték magukat. Idén is kapott minden család karácsonyi csomagot, amiben hasznos tartós élelmiszerek voltak, ami nagy segítség a családjaink számára. Az elmúlt év összefoglalásaként az Alapítvány egy Évkönyvvel, egy naptárral és egy poszterrel kedveskedett gyereknek.

Minden család nevében köszönjük ezt a sok figyelmes ajándékot, és az Alapítvány minden dolgozójának, tanulójának Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog, Sikeres Új Évet kívánunk.

Finta Erzsébet, Győzőné Bordás Babett, Gazda Krisztina, Nagy Attila István, szülők